back

23 листопада - День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

22 листопада 2019

У суботу, 23 листопада, вся Україна у жалобі схилить голову перед жертвами геноциду Українського народу 1932-1933 років. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. Голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Сьогодні до пам’ятного знака жертвам голодомору в м. Носівці вшанувати пам’ять жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років прийшли голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк, працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, жителі міста.

«З кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого скорботного і трагічного значення.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля майбутнього наших дітей, які повинні пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося», - зазначила голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака жертвам голодомору.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної 

діяльності архівного сектору райдержадміністрації