back

Народний депутат України Валерій Зуб з робочим візитом на Носівщині

22 листопада 2019

Учора, 21 листопада, з робочим візитом Носівський район відвідав народний депутат України Валерій Зуб. Разом з головою районної державної адміністрації Вікторією Вершняк та головою районної ради Анатолієм Красносільським він побував у Макіївській ОТГ, а також відвідав населені пункти Софіївської, Рівчак-Степанівської та Калинівської сільських рад.

Проблеми, які мешканці сіл степової зони району піднімали в ході спілкування з народним обранцем, стосувалися здебільшого забезпечення жителів віддаленої сільської глибинки медичними послугами.

Звісно, у кожній громаді вони різняться. Так, у Макіївці вирішено гостру проблему нестачі медичних кадрів, однак на часі постала інша – через законодавчі зміни, що суттєво вплинуть на роботу малого бізнесу в Україні у найближчі роки, тут, ймовірно, доведеться закривати єдину на всю округу приватну аптеку. Принаймні, саме такі побоювання висловлював перед депутатом її власник Роман Герасименко.

Про ці біди вже у теперішньому часі говорили з Валерієм Олексійовичем жителі Софіївки. Софіївчани практично стовідсотково уклали декларації зі своїми медиками. Але за ліками все одно треба їхати до Макіївки або ж до Носівки. Не кожному хворому під силу така поїздка. Тому люди звернулися до депутата з проханням посприяти в організації такої медичної послуги, як «Мобільна аптека», де можна було б придбати бодай найпоширеніші медпрепарати або ж замовити ліки. 

У Рівчак-Степанівській сільській амбулаторії є не тільки аптека, а й надається чимало інших медичних послуг мешканцям навколишніх сіл, працює лабораторія та денний стаціонар. Закривати її, на щастя, ніхто не збирається. Однак утримувати заклад стає все важче, особливо під час опалювального періоду. Як максимально з користю та без перепрофілювання використовувати його – про це радилися місцеві медики з владою та народним депутатом України у ході візиту до амбулаторії.

Ще одне питання, яке сільчани піднімали перед Валерієм Зубом та представниками влади, – якість дорожньої інфраструктури, – хоча б з огляду на те, що в бюджеті наступного року передбачається рекордне фінансування саме цієї галузі.

Актуальні питання продажу землі та складнощі, що можуть виникнути у ході підготовки до цієї важливої процедури, наявність правової бази та готовність до цього українського суспільства – були темою розмови народного депутата Валерія Зуба з керівником ТОВ «Нива-2008» Григорія Супруна.

Підбиваючи підсумки своєї першої зустрічі з жителями степової зони Носівщини Валерій Зуб зазначив, що вона була досить плідною. Адже зустрічаючись на місцях з людьми, у діалозі з представниками місцевої  влади можна напрацьовувати якийсь алгоритм спільної роботи над тим, щоб зробити наші громади успішними, а життя їх мешканців кращим та комфортнішим.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної

діяльності архівного сектору райдержадміністрації