back

Аби вивчити потребу в кадрах на 2020 рік – проводиться опитування роботодавців

29 листопада 2019

Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні щодо потреби в працівниках на 2020 рік у професійному розрізі, яке вже розпочалося 3 червня цього року. Опитування проводиться з метою оперативного вирішення кадрових проблем підприємств, установ та організацій, а також працевлаштування безробітних громадян.

Для заповнення анкети необхідно зайти до «персонального кабінету роботодавця», який знаходиться на вебсайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua). Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які мають логіни і паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у Службі зайнятості.

Нам важливо знати вашу думку, щоб врахувати її при розробці прогнозу потреби у кадрах на наступний рік. Ми прагнемо, аби наша співпраця була продуктивною та корисною для обох сторін.

За додатковою інформацією звертайтеся до Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 20,  тел. 04642 2 10 98.

 

Носівська районна філія

Чернігівського обласного центру зайнятості