back

З професійним святом привітали державних службовців

22 червня 2020

Сьогодні, 23 червня, відбулись урочисті збори працівників районної державної адміністрації з нагоди Дня державної служби України. З професійним святом колег привітала голова районної державної адміністрації Олена Кундюба.

«Нові виклики часу ставлять нові завдання щодо підвищення ефективності та результативності державного управління, вимагають докорінної зміни у стосунках між державою і суспільством, наближення їх до рівня європейських стандартів.

Кожен з вас сьогодні безпосередньо причетний до тієї ланки владної системи, яка працює для людей. Ви вирішуєте безліч проблем повсякденного життя громадян, і від ваших професійних, ділових якостей, розуміння, людяності, відповідальності, ретельності у виконанні службових обов’язків багато в чому залежить успіх вирішення цілого ряду важливих соціальних і економічних проблем», - зазначила голова райдержадміністрації та вручила нагороди

За сумлінну працю, вагомий внесок у вирішення питань державної служби та з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено:

Воскресенську Наталію Іванівну – головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Жигун Ніну Степанівну – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації;

Наливайчук Світлану Миколаївну – адміністратора відділу економічного, агропромислового розвитку та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Коваленко Інні Анатоліївні – головному спеціалісту відділу організаційної роботи, діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації.

Подяку голови районної державної адміністрації оголошено:

Гайовій Юлії Дмитрівні - начальнику відділу організаційної роботи, діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації;

Комар Наталії Миколаївні - головному спеціалісту-бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Романець Ірині Федорівні - головному спеціалісту з юридичних питань, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова районної ради Анатолій Красносільський, який побажав всім державним службовцям міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та вагомих здобутків в ім’я процвітання України.

З нагоди свята Анатолій Красносільський також вручив почесні відзнаки районної ради.

  
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного відділу райдержадміністрації