back

На фінішній прямій – будівництво Носівської школи №5

24 червня 2020

На фінішній прямій – будівництво Носівської школи №5.

Понад півтисячі учнів зможуть отримувати якісні освітні послуги у новій сучасній школі завдяки реалізації державної програми «Велике будівництво».

Площа будівлі – близько 5 тисяч метрів квадратних. Тут передбачено все необхідне для забезпечення навчального процесу. І це не лише сучасні навчальні класи, а й майстерні з дерево- та металообробки, бібліотека, спортивна та актова зали, комфортна їдальня. Крім того, проєктом передбачено теплопостачання школи від твердопаливної та газової котелень.

Наразі докладаються неймовірні зусилля, аби вона вже цього року відкрила двері для дітвори Носівщини. Будівельники виконують свій об’єм робіт, та  класи, вікна, коридори нової української школи у Носівці потребують просто робочих рук. Протягом осені минулого року та взимку і навесні нинішнього року було проведено велику кількість громадських толок з перевезення та збирання меблів та устаткування, миття вікон за участю батьків, учнів, технічних працівників навчальних закладів громади, працівників установ та організацій району. Всі, хто там був, і діти, і дорослі в захопленні від просторих класних кімнат, світлих коридорів, сучасного актового та спортивного залів, прилеглої території  новобудови.

 

 
Головний спецаліст з питань інформаційної
діяльності архівного відділу райдержадміністрації