back

Дорогі земляки!

26 червня 2020

28 червня вся Україна відзначатиме День Конституції України. Саме цього дня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція України обумовлює основні тенденції економічного і соціального розвитку нашого суспільства, забезпечує гарантії дотримання прав і свобод громадян. Знання норм Основного Закону, повага до них з боку державних інституцій, підприємницьких структур, громадських об’єднань і всіх громадян, неухильне дотримання Конституційних норм – така запорука успішної розбудови демократичної, правової держави, заможного суспільства.

День Конституції України – це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки всіх громадян. Саме людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

На жаль, сьогодні нашим бійцям доводиться захищати конституційні права на сході України. Тож в день державного свята ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя і здоров’я за захист конституційних прав. Ми маємо всі єднатися заради мирного майбутнього і побудови заможної європейської держави.

Нехай в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну. 

Бажаю вам щастя, здоров’я, добра, миру та злагоди!

 

З повагою

голова Носівської районної

державної адміністрації                                             Олена КУНДЮБА