22 липня 2020

Громадська організація «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» запрошує до участі в онлайн-воркшопі, присвяченому інструментам оновлення регуляторного середовища підтримки розвитку підприємництва, який відбудеться 23 липня 2020 року.

Захід проводиться в рамках Ініціативи «Дерегулюймо разом! Платформа оновлення бізес-клімату та розвитку підприємництва», що реалізується консорціумом громадських організацій ГО «Львівський регуляторний хаб» ГО «Центр громадської експертизи» за підтримки програми Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID KEY).

Основна мета заходу – посилити обізнаність представників місцевих органів влади, а також організацій підтримки бізнесу в регіоні про:

- концепцію локальних платформ ефективного регулювання механізму для налагодження ефективного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю в регіонах;

- історії успіху Львівського регуляторного хабу та «Відкритої регуляторної платформи» Вінниці у розбудові публічно-приватного діалогу;

- прикладних алгоритмів усунення адміністративних бар’єрів для розвитку підприємництва, зокрема методику місцевої дерегуляції.

Захід проводиться у співпраці з Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області.

Реєстрація на участь у заході за посиланням: https://forms.gle/XZSrxdvERgxxysVi8.

Контактна особа з організаційних питань: Віра Недзведська, залучений експерт Ініціативи Дерегулюймо разом! Платформи оновлення бізес-клімату та розвитку підприємництва – моб. тел. 0503587252, ел. пошта: vira.nedzvedska@gmail.com.

Програма заходу