back

Голова ОДА Андрій Прокопенко перевірив готовність Носівської школи №5 до відкриття

27 липня 2020

У ході робочої поїздки до Носівського району голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з головою Носівської РДА Оленою Кундюбою, Носівським міським головою Володимиром Ігнатченком, депутатом обласної ради Сергієм Баришовцем побували на об’єкті будівництва Носівської школи №5.

Наразі тут проводиться облаштування класів та інших приміщень, основні будівельні роботи вже завершені. З найбільш необхідних речей треба придбати віконні ролети, посуд в їдальню, спортивне знаряддя. Є певні зауваження, але вони будуть усунуті в робочому порядку.

Також Андрій Прокопенко ознайомився з діяльністю комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" Носівськоі міської ради.

 Одразу помітно, що спортивне виховання у Носівці в пріоритеті. Тут забезпечено досить міцну матеріальну базу та інфраструктуру, – зазначив Андрій Прокопенко.

У закладі створені всі умови для виховання спортивних зірок громади. Є стадіон, сектори для метання, штовхання ядра, яма для стрибків у довжину, гімнастичне містечко, майданчик з вуличними тренажерами, футбольне поле зі штучним покриттям (42х22 м), хокейний майданчик (28х56 м), спортивний зал, тренажерні кімнати. Проводяться змагання обласного та регіонального рівнів.

Окрасою міста є річка Носівочка, тут проводяться роботи з розчищення русла водойми. У планах – облаштування місця для відпочинку на набережній.

Три черги робіт майже завершено. Проєкт реалізуєються за рахунок обласного природоохоронного фонду. Загальна сума – 4,2 мільйона гривень.

Андрій Прокопенко також відвідав Носівський міський будинок культури, Публічну бібліотеку Носівської міської ради. Оглядаючи заклади, голова ОДА підкреслив, що пріоритет наступного року - це створення Центрів надання культурних послуг (ЦКП) у громадах області. Тобто, поліфункціональних закладів для задоволення потреб різних вікових груп, в тому числі молоді, у культурних послугах.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного відділу райдержадміністрації