back

Підведено підсумки проведення призову до лав Збройних сил України

27 липня 2020

Сьогодні, 27 липня, голова районної державної адміністрації Олена Кундюба провела нараду з представниками Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо підведення підсумків проведення в районі призову на строкову військову службу до лав Збройних сил України у травні - липні 2020 року.

«Завдяки тісній співпраці з районною державною адміністрацією, місцевими органами влади вдалося організовано та у встановлені строки провести призов громадян району на строкову військову службу до лав Збройних сил України. У найближчі три місяці 28 призовників з Носівщини навчатимуться в підготовчих центрах в Десні Чернігівської області та Старичах Львівської області. Попереду вивчення статуту, військової техніки та зброї. Після цього юнаки продовжать службу у військових частинах, - зазначив військовий комісар Носівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Ігнатушко.

Голова районної державної адміністрації Олена Кундюба висловила сподівання, що хлопці будуть вірними військовій присязі та гідно пройдуть школу мужності, хоробрості й стійкості.

 

 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного відділу райдержадміністрації