27 липня 2020

Щодо реалізації проєктів із забезпечення надійності функціонування систем теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, а також енергетичної утилізації відходів

Одним із пріоритетних напрямків дій Уряду є підвищення енергонезалежності України шляхом зменшення споживання енергоресурсів, збільшення частки енергії з відновлювальних джерел в енергобалансі та поліпшенню екологічної ситуації в країні.

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що відповідальний за розвиток сфер енергоефективності, використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, здійснює заходи щодо залучення міжнародних фінансових організацій до реалізації проєктів із забезпечення надійності функціонування систем теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, а також енергетичної утилізації відходів.

Інформацію стосовно перспективних інвестиційних проектів, що вирішуватимуть соціально-економічні і екологічні проблеми та відповідають критеріям (проєкти, які стосуються питань теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, реконструкції теплових мереж, енергетичної утилізації відходів; проекти державні, муніципальні, а також комерційно не привабливі, які не приносять прибутку на комерційних умовах) необхідно надавати українською і англійською мовою до 07.08.2020 року на електронну адресу: resinvestua@gmail.com за формою, що додається.

Контактна особа – Плевако Олена Василівна, головний спеціаліст Управління інвестиційної діяльності у відновлювальній енергетиці (тел. 044 292 70 95).

Форма заявки на англ. мові

Форма заявки на укр. мові