back

На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС

11 вересня 2020

У Носівському районі встановлено «червоний рівень» епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня.

Нові карантинні заходи почнуть діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Кундюба провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами обговорення питання щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, комісія вирішила:

1. Виконавчим комітетам міської та сільських рад, Носівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, Носівському відділенню Ніжинського ВП ГУНП України в Чернігівській області, Носівському РС УДСНС у Чернігівській області, Носівському районному лабораторному відділенню Козелецького міжрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», генеральному директору КНП «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» Носівської районної ради (Р.Шульзі), відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації (Н. Жигун) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних заходів, визначених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 00:00 годин 14 вересня 2020 року, а саме:

1.1. забороною регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

2.1. забороною відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

3.1. забороною приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, ритуальних послуг, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

4.1. діяльністю хостелів;

5 .1. посадкою пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;

6.1. проведенням закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

7.1. прийманням відвідувачів торгівельних закладів (перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі).

2. Рекомендувати священнослужителям і церковнослужителям при проведенні релігійних заходів і богослужінь суворо дотримуватися вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641.

 
Головний спеціаліст з питань іформаційної діяльності
архівного відділу райдержадміністрації