back

З 14 вересня Носівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості надаватиме послуги дистанційно

14 вересня 2020

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 14.09.2020 року Носівська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості надаватиме  послуги своїм клієнтам дистанційно.

З питань подальшого отримання послуг служби зайнятості телефонуйте на гарячу лінію Чернігівського обласного центру зайнятості: (0462) 67-51-39.

Бажаючим зареєструватися в службі зайнятості потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки заяв можна завантажити за посиланнями: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Заяви необхідно заповнити за зразком, сфотографувати або відсканувати їх та надіслати на електронну пошту Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості (post@nosiv.oczcn.gov.ua)

Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Інформацію щодо відновлення роботи Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості буде повідомлено клієнтам додатково в телефонному режимі.

Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за незручності.

Бережіть себе і свої близьких!

 

Носівська районна філія

Чернігівського обласного центру зайнятості