back

Перевірено навчальні заклади району щодо створення у них безпечних умов для учасників освітнього процесу

15 вересня 2020

Питання щодо дотримання у закладах освіти протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.

Сьогодні робоча група під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Анатолія Власенка провела перевірку закладів освіти району щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в районі.

Зокрема, дотримання протиепідемічних вимог було перевірено в Рівчак-Степанівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Коломійцівській та Степовохутірській ЗОШ І-ІІІ ст., Степовохутірському ДНЗ «Казкове сонечко».

Грубих порушень за результатами перевірки робоча група не виявила, всі навчальні заклади працюють з учнями в дистанційному режимі, оскільки наразі вони перебувають у зоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки, там створено всі умови для безпечного перебування учасників освітнього процесу після відновлення роботи у звичному (очному) режимі.

 

 
Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації