back

14 жовтня - День Захисника України

13 жовтня 2020

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України 14 жовтня в нашій державі відзначається День Захисника України.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Кундюба привітала з Днем Захисника України колектив Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Вона щиро подякувала працівникам установи за належну організацію роботи, віддане служіння Україні, а також наголосила на вагомому внеску територіального центру комплектування та соціальної підтримки в піднесенні престижу військової професії, зміцненні обороноздатності України.

Голова районної державної адміністрації побажала всім присутнім міцного здоров’я, витримки та незламного духу, родинного затишку та благополуччя.

З вітальним словом до присутніх також звернувся голова районної ради Анатолій Красносільський.

Відбулось вручення почесних відзнак.

За сумлінне виконання службового обов’язку, самовідданість, професіоналізм та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено відповідно Загорулько Катерину Михайлівну – головного спеціаліста відділення призову Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та Туровця Романа Миколайовича – начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Носівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.


 
Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного відділу райдержадміністрації