back

У с.Володькова Дівиця урочисто відкрили новозбудовану сільську лікарську амбулаторію

13 жовтня 2020

Сьогодні відбулось урочисте відкриття новозбудованої сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Володькова Дівиця.

Для більш як трьох тисяч жителів села це дійсно визначна подія, адже з відкриттям амбулаторії вони матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги. Своєї радості не приховували і працівники закладу, які відтепер надаватимуть медичну допомогу своїм пацієнтам в комфортних умовах.

В урочистому заході взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, голова Носівської РДА Олена Кундюба, Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, народний депутат України Борис Приходько, депутат Чернігівської обласної ради Сергій Баришовець, Головний лікар КНП "Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Носівської районної ради Олег Гордін.

Вартість будівництва об'єкта становить 8,6 мільйонів гривень. Амбулаторія у Володьковій Дівиці стала однією з 21 таких закладів на Чернігівщині, які будуються за державною програмою на основі співфінансування з місцевого бюджету.

Амбулаторія у сільській місцевості – це невід’ємний елемент сільської інфраструктури в контексті медичної реформи. Первинна діагностика, рання медична допомога уможливлює профілактику захворювання на ранніх стадіях, що надзвичайно важливо, аби зберегти життя і здоров'я людей.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного відділу райдержадміністрації