<<<1 - 11 з 491>>>


22 Жовтня 2021 09:42Повідомлення

Корюківська та Менська філії Чернігівського ОЦЗ повідомляють

 

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" (ЄДРПОУ 43228379) спеціалізується на виготовленні та експортуванні паркетної дошки. На сьогодні підприємство потребує в заповненні вакансій столяра–станочника, слюсаря-налагоджувальника, майстра цеху та різноробочих.

На виробництві працюють як чоловіки так і жінки. Є можливість графік роботи працівникам підібрати за індивідуальними пропозиціями (6/1, 5/2, 4/2, 2/2/2). Іногороднім надається гуртожиток (компенсують витрати за проживання 900 грн.).

20 Жовтня 2021 15:44Інформування

Інформація Чернігівського обласного центру зайнятості

За порушення законодавства безробітним "світить" кримінальна відповідальність.

 

Користуйтеся послугами служби зайнятості ОНЛАЙН.

 

Про діяльність служби зайнятості мовою статистики.

 

 

20 Жовтня 2021 14:09Інформування

Фонд соціального страхування інформує

За час пандемії медикам призначили 27 млн грн допомог від ФССУ по самоізоляції.

 

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати".

 

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття.

 

Фонд прийняв на фінансування декретні для майже 100 тисяч жінок.

 

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за вересень у повному обсязі.

13 Жовтня 2021 12:34Інформування

Головне управління Пенсійного фонду у Чернігівській області інформує

Пенсійні доплати та збільшення мінімальної пенсії

У жовтні на Чернігівщині 23,2 тис особам збільшено загальний розмір пенсії, середній розмір підвищення склав 408,16 грн. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

З 1 жовтня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 №849 встановлена щомісячна компенсаційна виплата в розмірі до 400 грн. для пенсіонерів, яким виповнилось 75 років

08 Жовтня 2021 11:44Інформування

Менська районна філія Чернігівського ОЦЗ інформує

Ринок праці Менщини за 9 місяців 2021 року.

 

Як отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

 

Дуальна освіта: практичні навички та максимальна готовність до роботи.

30 Вересня 2021 10:43Інформування

Упровадження у професійну освіту елементів дуальної форми навчання

 

Активне впровадження інноваційних технологій у виробництво, спричиняє надзвичайно швидку втрату актуальності набутих знань. Зростають потреби в неперервності освіти, підвищуються вимоги до професійної мобільності кадрів. Балансування ринку праці вимагає постійного оновлення знань працівників, що можливе на основі реформування системи освіти, впровадження нових форм навчання, таких як дистанційної і дуальної, як частин безперервної освіти.

Для підвищення рівня готовності багатьох випускників закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти  до самостійної професійної діяльності на перших робочих

29 Вересня 2021 11:05Інформування

Понад 7 тис.осіб з інвалідністю отримали санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

 

За оперативними підсумками 8 місяців 2021 року санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 7 331 особу з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

Потерпілому, якому висновком МСЕК визначена потреба в санаторно-курортному лікуванні, для проходження лікування за кошти Фонду необхідно звернутись до відділення ФССУ за місцем зберігання його справи про страхові виплати та подати такі документи:

- заяву встановленої форми;

- висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о (термін дії

24 Вересня 2021 09:07Інформування

Чернігівський обласний центр зайнятості інформує

 

 

Робота є 

На ТОВ "Український кардан" наразі актуальними є 16 вакансій.

 

"Укрзалізниця" шукає працівників.

 

Продавець...Понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році.

 

Безробітних з Козелеччини зпрошують на роботу на Київщину.

 

Шукали відповіді у діловій грі.

20 Вересня 2021 16:18Інформування

Що треба знати про підтвердження неформального навчання?

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.

З метою забезпечення соціального захисту громадян, підвищення їх конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці державна служба зайнятості здійснює організацію процесу підтвердження результатів неформального навчання.

Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками,

10 Вересня 2021 15:24Інформування

Ринок праці Менщини за 8 місяців 2021 року

 

Протягом січня-серпня поточного року лави безробітних Менщини поповнили 676 осіб. За сприяння служби зайнятості забезпечено роботою 379 громадян. Всього ж перебували на обліку та отримували послуги впродовж 8 місяців 2021 року 1131 безробітних громадян – це майже на 20 % більше проти минулого року. З них - підвищували кваліфікацію 61 особа, 24 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У поточному році 104 роботодавці Менської та Березнянської громад подали до служби зайнятості 410 вакансій. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 6905 грн., що на 22,7 % більше у порівнянні з минулим роком.

10 Вересня 2021 15:21Інформування

Навчаємо машиністів - кочегарів котелень

 

     Перед початком опалювального сезону актуальним є питання отримання знань з питань охорони праці для опалювачів та машиністів (кочегарів) котелень.

    Для успішної професійної діяльності людей даних професій необхідні грунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, вивчення способів попередження і ліквідації несправностей, аварій, правил і норм безпеки і виробничої санітарії, протипожежного захисту тощо.

   Менською районною філією Чернігівського ОЦЗ розпочато щорічне навчання безробітних громадян, які підвищують кваліфікацію за професію «Машиніст (кочегар) котельні» та «Опалювач» в режимі он-лайн на базі Одеського Центру професійно-технічної

<<<1 - 11 з 491>>>