<<<1 - 11 з 2384>>>


21 Жовтня 2021 12:18

Суб’єктам господарювання телефонують шахраї та представляються податківцями

 

Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою.

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає, що це шахрайство та закликає платників податків не піддаватися на провокації. 

У разі надходження дзвінків

20 Жовтня 2021 11:40

Працює гаряча лінія підтримки батьків після пологів

Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започатковано проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» (далі - Проект). У рамках Проекту кожна родина з села, селища або міста, яка має новонароджену дитину, може зателефонувати на телефон «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» й отримати відповіді на запитання в таких сферах:

- післяпологове відновлення жінки (ендокринологія;

18 Жовтня 2021 11:37

Конкурс - кращий товар Чернігівщини

На виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна» в області проведено щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» - 2021 (далі - Конкурс).

За результатами заходу створено електронний каталог товарів-переможців Конкурсу, з яким можна ознайомитись на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці
 «Чернігівщина, купуй

15 Жовтня 2021 11:22

Все про субсидії

Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань,

14 Жовтня 2021 12:49

Вшановуємо захисників та захисниць

У переддень   Дня захисників і захисниць України відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятних місць захоронення загиблих захисників- земляків та  знака майбутнього  місця увіковічнення  пам'яті про загиблих героїв-земляків нашого часу.
 
У фойє  Носівського міського будинку культури  працювала виставка-інсталяція  "В нашій пам'яті - вічно живі..."
 Участь у заходах  брали
14 Жовтня 2021 07:07

 Зі святами, дорогі земляки!

Сьогодні, 14 жовтня, українці святкують одразу три свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника та захисниць України.

І не зважаючи на різноманіття святкувань насправді усі вони логічно пов’язані між собою.

 З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою всього українського козацтва, самі ж запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І ,до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали

13 Жовтня 2021 20:10

Новий автомобіль - для   відділу медицини катастроф

 Гарна новина  для нашої громади, всіх її жителів і передусім медиків Носівського відділу медицини катастроф. Новий сучасний автомобіль оснащений найновішим медичним устаткуванням сьогодні отримали наші медики.

Обладнання, яким укомплектована "швидка" використовують у багатьох європейських країнах. Для нашої громади це дуже важливо, адже медики екстреної допомоги виїжджають до хворих у кожен куточок.

Звісно, що забезпечення сучасним транспортом цієї надзвичайно важливої

01 Жовтня 2021 11:17

Зі святом, шановні ветерани та люди похилого віку!

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

 Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися

01 Жовтня 2021 10:27

1 жовтня- Міжнародний день музики!

Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })