25 квітня 2019

Механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності структурними підрозділами з питань соціального захисту населення органів виконавчої влади визначений у Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Цим Порядком, зокрема визначено, що психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції здійснюється за кошти державного бюджету за такою ж схемою, як і санаторно-курортне лікування. Послуги із психологічної реабілітації надаються окремо  або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Управління соціального захисту населення Носівської райдержадміністрації повідомляє, що суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (згідно наказу начальника управління соціального захисту населення) є:

санаторно-курортний заклад «Золота нива» (67780, вул. Чорноморська, 16, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл., тел. 04849 4 78 45, 097 93 99 567, 067 86 88 686).

Інформація про заклад: 

Інформація про заклад

Документація

За більш детальною іформацією звертайтесь в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Носівка, вул. Центральна, 20, тел. 04642 2 18 38.

Медико-психологічна реабілітація учасників АТО за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року № 39 (зі змінами) затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, яким запроваджено новий механізм направлення застрахованих осіб на медичну реабілітацію.

Зокрема, застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції (далі - АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань та оригіналу довідки про безпосередню участь особи в АТО.

За профілем «Медико-психологічна реабілітація учасників АТО» застраховані особи направляються за такими показаннями: порушення адаптації; розлади, пов’язані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія.

Перелік санаторно-курортних закладів по профілю "Медико-психологічна реабілітація учасників АТО" для відшкодування витрат за надані застрахованим особам послуги із реабілітаційного лікування

 

Зареєстровано громадську організацію «Українське об’єднання учасників АТО та волонтерів «Захисник нації «Сокіл»

 

Пільги учасникам АТО
 

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200»

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про реалізацію пілотного проекту щодо утворення територіального центру комплектування та соціальної підтримки"