14 грудня 2017


Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в газеті «Носівські вісті» на 2018 рік


Сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації підготовлено проект Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в газеті «Носівські вісті» на 2018 рік.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 по 15 грудня 2017 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 грудня 2017 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. (04642)2-15-85, е-пошта: nosadm_politika@cg.gov.ua.

Контактна особа: Зуб Марина Миколаївна, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект Програми