18 грудня 2017


Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2018 рік


Відділом економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2018 рік

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 по 15 грудня 2017 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 грудня 2017 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, відділ економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, тел. (04642)2-22-49, е-пошта: nosadm_ekonomviddil@cg.gov.ua.

Контактна особа: Кубрак Лариса Миколаївна, начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2018 рік

Додатки до Програми