22 грудня 2017


Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проектів Програм


На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проекти Програм проходитимуть процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 по 20 грудня 2017 року.

Зауваження та пропозиції до проектів прийматимуться до 20 грудня 2017 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, Носівська райдержадміністрація, тел. (04642)2-15-85, е-пошта: nosadm_post@cg.gov.ua.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Програма зайнятості населення Носівського району на 2018-2020 роки

Цільова програма територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018 рік

Районна програма забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників до навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Носівського району, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2018-2020 роки

Програма організації харчування в закладах загальної середньої освіти Носівського району на 2018 рік