28 листопада 2018

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту наказу про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом

Фінансовим відділом райдержадміністрації підготовлено проект наказу про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 8 листопада по 8 грудня 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 8 грудня 2018 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Вокзальна, 4, фінансовий відділ райдержадміністрації (ІІ поверх, каб. №1), тел. 04642 2 20 74, е-пошта: nosadm_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Шевцова Вікторія Олександрівна, начальник фінансового відділу райдержадміністрації.

Проект наказу

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3