18 грудня 2018

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2019 рік 

 

Відділом економічного, агропромислового розвитку та надання адміністративних послуг райдержадміністрації підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку на 2019 рік.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 20 листопада по 20 грудня 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 20 грудня 2018 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, відділ економічного, агропромислового розвитку та надання адміністративних послуг райдержадміністрації  (І поверх, каб №1), тел. 04642 2 22 49, е-пошта: nosadm_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Веремійко Аліса Вікторівна, начальник відділу економічного, агропромислового розвитку та надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Проект Програми економічного і соціального розвитку на 2019 рік

Додатки