19 грудня 2018

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за послуги зв’язку на 2019 рік

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації підготовлено проект районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за послуги зв’язку на 2019 рік.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 20 листопада по 20 грудня 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 20 грудня 2018 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 20, управління соціального захисту населення райдержадміністрації  (ІІ поверх), тел. 04642 2 18 38, е-пошта: nosadm_uszn@cg.gov.ua.

Контактна особа: Гавриленко Лариса Василівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Районна Програма соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за послуги зв'язку на 2019 рік