21 грудня 2018

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проекту цільової Програми територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019-2020 роки 

 

Сектором мобілізаційної, оборонної роботи, з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації підготовлено проект районної цільової Програми територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019-2020 роки.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 20 листопада по 20 грудня 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 20 грудня 2018 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, сектор мобілізаційної, оборонної роботи, з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації  (ІІ поверх, каб. 4), тел. 04642 2 19 68, е-пошта: nosadm_oksimetz@cg.gov.ua.

Контактна особа: Оксимець Віталій Анатолійович, завідувач сектору мобілізаційної, оборонної роботи, з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект Програми

Додаток 1 

Додаток 2 

Додаток тероборона