12 квітня 2019

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детальний план території «Для будівництва елеватора на території Носівської міської ради за межами населеного пункту м. Носівка»

Детальний план території земельної ділянки площею 9,1885 га за адресою вул.Київська, м. Носівка, Чернігівської області (за межами населеного пункту) розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, оформлення земельної ділянки з відповідним цільовим призначенням.

Перелік матеріалів детального плану території складається з пояснювальної записки та графічної частини.

Підстава для розроблення детального плану території: розпорядження Носівської райдержадміністрації від 23.11.2018 №566 «Про розроблення детального плану території»

Замовник: Носівська райдержадміністрація.

Розробник ФОП Овдієнко В.О. м. Чернігів.

Для ознайомлення з детальним планом території звертатися до сектору містобудування, архітектури та ЖКГ Носівської РДА за адресою вул. Центральна, 19, тел.2-14-49. Відповідальна особа: Кубрак Л.М. Термін поданя пропозицій-1 місяць з дня виходу оголошення.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пояснювальна записка

1

2

3

4

5

6

7

8