25 листопада 2019

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю щодо проєктів районних програм 

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність райдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкти програм проходитимуть процедуру електронних консультацій з громадськістю з 7 листопада по 7 грудня 2019 року.

Зауваження та пропозиції до проєктів прийматимуться до 7 грудня 2019 року за адресою: 17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, 19, відділ організаційної роботи, діловодства та контролю райдержадміністрації (ІІ поверх, каб №7), тел. 04642 2 15 85, е-пошта: nosadm_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Гайова Юлія Дмитрівна, начальник відділу організаційної роботи, діловодства та контролю райдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2020 рік  

Додаток1 Додатки 2,3

 

Проєкт Програми збереження архівних фондів на 2020 рік

 

Проєкт Програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в місцевих засобах масової інформації на 2020 рік

 

Проєкт Комплексної програми діяльності Носівської районної ради ветеранів "Ветеран - 2020 

 

Проєкт Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2020 рік

 

Проєкт Районної програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за послуги зв'язку на 2020 р.

Додаток до програми

 

Проєкт Районної програми забезпечення медичних працівників Носівського району службовим житлом на 2020-2022 роки