03 червня 2020

Щодо реалізації проєктів із забезпечення надійності функціонування систем теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, а також енергетичної утилізації відходів

Одним із пріоритетних напрямків дій Уряду є підвищення енергонезалежності України шляхом зменшення споживання енергоресурсів, збільшення частки енергії з відновлювальних джерел в енергобалансі та поліпшенню екологічної ситуації в країні.

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що відповідальний за розвиток сфер енергоефективності, використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, здійснює заходи щодо залучення міжнародних фінансових організацій до реалізації проєктів із забезпечення надійності функціонування систем теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, а також енергетичної утилізації відходів.

Інформацію стосовно перспективних інвестиційних проектів, що вирішуватимуть соціально-економічні і екологічні проблеми та відповідають критеріям (проєкти, які стосуються питань теплопостачання, водопостачання, очищення стічних вод, реконструкції теплових мереж, енергетичної утилізації відходів; проекти державні, муніципальні, а також комерційно не привабливі, які не приносять прибутку на комерційних умовах) необхідно надавати українською і англійською мовою до 07.08.2020 року на електронну адресу: [email protected] за формою, що додається.

Контактна особа – Плевако Олена Василівна, головний спеціаліст Управління інвестиційної діяльності у відновлювальній енергетиці (тел. 044 292 70 95).

Форма заявки на англ. мові

Форма заявки на укр. мові

 

Сприяння сталому використанню малопродуктивних земель для біоенергетики через європейську вебплатформу – BIOPLAT-EU

Науково-технічний центр «Біомаса» пропонує співпрацю в рамках виконання проєкту «Сприяння сталому використанню малопродуктивних земель для біоенергетики через європейську вебплатформу – BIOPLAT-EU» Європейської програми «Горизонт 2020 – Конкурентна низьковуглецева енергетика».

В проекті BIOPLAT-EU (www.bioplat.eu) створюється інформаційна вебплатформа для сприяння реалізації інвестиційних біоенергетичних проєктів на землях, що не придатні для сільськогосподарського виробництва, але які можуть бути використані для вирощування енергетичних культур (верба, тополя, міскантус та ін.).

Вебплатформа включатиме карту ділянок не придатних для сільськогосподарського виробництва земель в Європі та в Україні для потенційного вирощування енергетичних культур для біоенергетики, а також онлайн-інструмент для оцінки екологічних, економічних та соціальних впливів інвестиційних біоенергетичних проєктів на цих землях.

У разі співпраці з проєктом Ви:

  • здобудете доступ до вебплатформи із картою ділянок малопродуктивних земель та онлайн-інструментом для оцінки впливів біоенергетичних інвестиційних проєктів;
  • отримаєте інформаційну підтримку щодо виробництва та переробки біомаси енергетичних культур, доступу до ринку, управління та залучення фінансування;
  • візьмете участь у технічних екскурсіях та профільних семінарах проєкту.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з проєктом, просимо Вас надіслати контакти Вашої відповідальної особи для внесення до списку стейкхолдерів для подальшої участі в проекті на електронну адресу НТЦ «Біомаса» [email protected];

Контактна особа: Трибой Олександра Володимирівна (044) 453-28-56, 456-94-62, 067-447-33-38, [email protected].

Коротка інформація про проєкт ВIOPLAT-EU