08 лютого 2011

06.08.2020

Відбулась зустріч членів Громадської ради з головою райдержадміністрації

Сьогодні, 6 серпня, відбулась зустріч членів Громадської ради з головою районної державної адміністрації Оленою Кундюбою.

У засіданні також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Власенко, керівник апарату районної державної адміністрації Віта Лісогор.

Член Громадської ради Лілія Голінська, яка очолює Носівську районну профспілкову організацію працівників культури, звернулась до голови райдержадміністрації з проханням розповісти про зміни, що чекають на Носівський район після закінчення реформи децентралізації в Україні.

«Мета реформи децентралізації – формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян. По закінченню адміністративно-територіальної реформи громадяни мають відчувати себе перш за все мешканцями громади, в якій вони проживають, а не мешканцями району.

Заклади, які знаходяться у підпорядкуванні районної державної адміністрації та районної ради, поступово будуть передані у підпорядкування об’єднаній територіальній громаді. Питання, які раніше люди могли вирішити у районній адміністрації, після закінчення реформи децентралізації будуть доступні у громаді.

Відповідно до проєкту Постанови «Про утворення і ліквідацію районів», який Верховна Рада України ухвалила 17 липня цього року, у Чернігівській області буде п'ять районів – Корюківський, Ніжинський, Новгород-Сіверський, Прилуцький і Чернігівський райони», – зазначила голова РДА Олена Кундюба.

На питання щодо готовності Носівської школи №5 до відкриття голова райдержадміністрації зазначила, що наразі тут проводиться облаштування класів та інших приміщень, основні будівельні роботи вже завершені. Носівська міська рада, у підпорядкування якої знаходиться ця школа, вже розмістила у мережі Facebook оголошення про набір учнів до нового навчального закладу, тому сподіватимемось, що вже цього року діти Носівки зможуть отримувати знання в новій сучасній школі.

Голова РДА Олена Кундюба нагадала присутнім про важливість дотримання протиепідемічних заходів та соціальної дистанції.

«По Україні та області зафіксовано чимало нових випадків, тому ситуація серйозна, закликаю всіх бути відповідальними і дотримуватися протиепідемічних вимог», - наголосила вона.

 Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного відділу райдержадміністрації 

 

23.05.2020

Проблему підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства обговорили на засіданні Громадської ради

23 травня відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Учасники засідання обговорили основні напрями державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

«Організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від домашнього насильства, визначає Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Основними напрямами реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству є: запобігання домашньому насильству, ефективне реагування на факти домашнього насильства шляхом запровадження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, надання допомоги, у тому числі медичної, правового захисту постраждалих осіб, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності», - зазначила заступник голови районної державної адміністрації.

Про підтримку постраждалих осіб від домашнього насильства розповіла головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Іванова.

19.02.2019

Новий склад Громадської ради при Носівській райдержадміністрації

Сьогодні, 19 лютого, в райдержадміністрації проведено установчі збори представників інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Носівській районній державній адміністрації. 

Відкрила збори заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба, яка висловила надію на співпрацю влади з інститутами громадянського суспільства та запропонувала спільними зусиллями працювати над покращенням рівня життя людей та вирішенням проблемних питань життєдіяльності району. 

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Лілія Голінська поінформувала присутніх про проведену роботу з підготовки установчих зборів. 

Одним з головних питань порядку денного – питання по формуванню кількісного та персонального складу Громадської ради. До складу Громадської ради при Носівській районній державній адміністрації, яка працюватиме 2 роки, увійшло 3 представники інститутів громадянського суспільства.

По закінченню установчих зборів відбулось перше засідання  Громадської ради, на якому було затверджено склад робочої групи з підготовки проектів Положення, Регламенту роботи Громадської ради при райдержадміністрації.

Головою Громадської ради при Носівській райдержадміністрації одноголосно було обрано Аллу Ляшенко, яка очолює районну організацію Ліги соціальних працівників України.

Функції секретаря Громадської ради при райдержадміністрації виконуватиме головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності архівного сектору райдержадміністрації Марина Зуб.

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

архівного сектору райдержадміністрації 

 

16.01.2019

Реалізацію права віруючих громадян на свободу совісті обговорили на засіданні «круглого столу»

В житті України сталася знаменна церковна подія.  15 грудня минулого року на об’єднавчому соборі у Києві було ухвалено рішення про створення Православної Церкви України та обрано її предстоятеля. 6 січня українська помісна церква отримала Томос.

Саме реалізацію права віруючих громадян на свободу совісті в умовах трансформаційних процесів у релігійному житті країни обговорили сьогодні в районній державній адміністрації учасники засідання за «круглим столом» за участю голови райдержадміністрації Вікторії Вершняк, представників Громадської ради при райдержадміністрації, духовенства.

«Томос про автокефалію – можна вважати ще одним актом проголошення  Незалежності України. А в умовах трансформаційних процесів у релігійному житті головним є те, що розбудова Православної Церкви України має відбуватися тільки шляхом волевиявлення вірян», - наголосив настоятель храму Преображення Господнього УПЦ (КП), протоієрей о. Василь (Пєтухов).

Він також зазначив, що основною місією будь-якої конфесії є донесення до людей Божих істин, проповідувати любов та добро, світ церкви має бути духовним.

Учасники засідання від початку Київської Русі до сьогодення пригадали історію становлення Української Православної Церкви, обговорили проблему поширення деяких тверджень про новоутворену Православну Церкву України, які не відповідають дійсності.

«Розвиток держави без церкви, без духовного єднання неможливий. А наша спільна мета – забезпечення конституційного права кожного громадянина на свободу совісті», - зазначила голова районної державної адміністрації Вікторія Вершняк.

17.12.2018

Розпочато роботу зі створення Громадської ради при районній державній адміністрації нової каденції

Носівською райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

Ініціативна група має визначити дату установчих зборів, початок та порядок прийому документів для участі в них.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації можна ознайомитися тут.

Довідково:

Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

 

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності
архівного сектору райдержадміністрації

 

08.02.2018 р.

 

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

У зв’язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» виникла необхідність створення постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

Згідно цієї Постанови керівники комунальних закладів охорони здоров’я відтепер будуть призначатися на посаду через проведення конкурсу.

До складу конкурсної комісії будуть входити у рівній кількості (п. 11 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я):

- представники районної державної адміністрації;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу (залучатимуться до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо);

- представники Громадської ради при райдержадміністрації.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід конкурсна комісія шляхом голосування відбиратиме з числа учасників конкурсу одну кандидатуру, яка відповідає встановленим вимогам, - переможця конкурсу, після чого вноситиме відповідне подання голові районної державної адміністрації, що здійснює призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу.

7 лютого відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю заступника голови районної державної адміністрації Олени Кундюби, на якому було обрано членів конкурсної комісії з числа представників Громадської ради.
  

02.02.2018

Анонс. Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

7 лютого, у середу, відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Питання, що виноситься на розгляд, - обрання членів конкурсної комісії з числа представників Громадської ради при райдержадміністрації.

Початок: о 14:30 год.

Місце проведення: приміщення райдержадміністрації, (м. Носівка, вул. Центральна, 19)
 

18.12.2017 р.

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

15 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Носівській райдержадміністрації.

 

У засіданні взяла участь заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба.

Члени Громадської ради заслухали інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Лариси Кубрак , яка ознайомила присутніх з проектом Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2018 рік.

«Програма економічного і соціального розвитку району на 2018 рік розроблена з метою забезпечення узгоджених спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування шодо створення умов для функціонування економіки, соціальної сфери, аналізу економічної і соціальної ситуації в районі за попередній період, визначення зовнішніх і внутрішніх чинників, які стримують розвиток району. У Програмі визначені цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку району на 2018 рік, спрямовані на забезпечення подальших перетворень в усіх сферах суспільного життя, активізації економічного розвитку усіх галузей господарського комплексу району, збільшення інвестиційної та інноваційної складової, подальшому розвитку малого та середнього бізнесу. Заходи Програми фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, субвенцій з державного бюджету, коштів підприємств та інвесторів», - зазначила вона.

Лариса Кубрак ознайомила членів Громадської ради з основними прогнозованими показниками соціально-економічного розвитку району в розрізі окремих галузей, а також переліком районних програм, які будуть реалізовуватися у 2018 році.

Члени Громадської ради обговорили проект програми соціально-економічного розвитку району, акцентуючи увагу на необхідності подальшого розвитку сільськогосподарської галузі та промисловості району. Особливо вони цікавились інвестиційною діяльністю в районі.

Другим питанням порядку денного було надання пропозицій до плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2018 рік. Серед запропонованих питань – про запобігання корупційним діям в органах виконавчої влади; про роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, та реалізацію права дітей-сиріт на отримання житла; про проведення моніторингу якості надання медичних послуг в закладах охорони здоров’я району; тощо. Голова Громадської ради Алла Ляшенко зазначила, що всі пропозиції будуть враховані в плані роботи ради.
  

12.12.2017

Анонс. Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

15 грудня, у четвер, відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Питання, що виносяться на розгляд, - обговорення та внесення пропозицій до проекту Програми економічного і соціального розвитку Носівського району на 2018 рік; надання пропозицій до плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2018 рік.

Початок: о 14:30 год.

Місце проведення: приміщення райдержадміністрації, зал засідань (м. Носівка, вул. Центральна, 19)
 

14.09.2017 р.

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

Питання щодо захисту прав дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, обговорили сьогодні на засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.

 

Про стан роботи відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації з проблемними сім’ями присутніх ознайомила заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба.

«У службі у справах дітей райдержадміністрації на обліку перебуває 28 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 96 сімей, в яких виховуються неповнолітні діти. Службою у справах дітей, районним ЦСССДМ постійно проводяться обстеження умов проживання сімей даної категорії. Фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться соціальна робота з батьками та їх дітьми, надаються індивідуальні послуги. Здійснюється також соціальна робота з внутрішньо переміщеними сім’ями та особами з Донецької, Луганської областей та Криму.

В райдержадміністрації проводяться засідання Координаційної ради з питань соціального супроводу сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, та попередження насильства в сім’ї; Координаційної ради в справах дітей; Комісії з питань захисту прав дитини. При влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перевага надається сімейним формам виховання. У районі проживає 12 прийомних сімей», - зазначила вона.

Заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба звернулась до присутніх з проханням по можливості надавати допомогу речами першої необхідності, одягом сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. «Це можна зробити через районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де працює пункт збору речей для малозабезпечених сімей», - повідомила вона.

Своє бачення вирішення проблеми захисту прав дітей висловили представники Громадської ради при райдержадміністрації. Зокрема, було внесено пропозицію на державному рівні ввести санкції для таких сімей, а саме – не виплачувати допомогу при народженні та на виховання дитини батькам, які раніше вже були позбавлені батьківських прав.

Друге питання, що розглядалось на засіданні, - вирішення питання кадрового забезпечення КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» районної ради. Про свої плани щодо розвитку медичного закладу та залучення молодих спеціалістів доповів головний лікар КЛПЗ «Носівська центральна районна лікарня ім. Ф.Я. Примака» Руслан Шульга.
  

11.09.2017

Анонс. Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

14 вересня, у четвер, відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Початок: о 09:00 год.

Місце проведення: приміщення райдержадміністрації, зал засідань (м. Носівка, вул. Центральна, 19)
 

24.02.2017 р.


Протокол проведення установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації

 

 

 

 

 

Новий склад Громадської ради при Носівській райдержадміністрації

 

 

24 лютого в райдержадміністрації проведено установчі збори представників інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації.

 

 

Відкрила збори заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба, яка висловила надію на співпрацю влади з інститутами громадянського суспільства та запропонувала спільними зусиллями працювати над покращенням рівня життя людей та вирішенням проблемних питань життєдіяльності району.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Валентина Пуха поінформувала присутніх про проведену роботу з підготовки установчих зборів.

Головою установчих зборів більшістю голосів обрано Лілію Голінську, представника районної профспілкової організації працівників культури.

Одним з головних питань порядку денного – питання по формуванню кількісного та персонального складу громадської ради, її керівних органів. До складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації, яка працюватиме 2 роки, увійшло 3 представника інститутів громадянського суспільства. Головою Громадської ради при Носівській райдержадміністрації одноголосно було обрано Аллу Ляшенко, яка очолює районну організацію Ліги соціальних працівників України.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

Порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації

 


Протокол засідання ініціативної групи

 

 

 

05.01.2017 р.

 

 

 

Визначено дату установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Носівській РДА

 

5 січня відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

 

Було визначено орієнтовну дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах, підготовано оголошення про початок прийому заяв та зразків необхідних документів, обрано відповідальну особу, організувати збір заяв від ІГС на участь в установчих зборах, перевірку документів ІГС.

Визначено дату проведення установчих зборів – 24 лютого 2017 року.

Прийом документів від ІГС розпочнеться з 10 січня 2017 року.
 


 

30.11.2016 р.

 

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при РДА нової каденції

 

Носівською райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.

 

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб.

Які ж подальші кроки щодо створення нової Громадської ради?

Перш за все, ініціативній групі необхідно підготувати:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

- вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення,

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

- відомості про склад ініціативної групи,

- інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитисятут.

Довідково:

Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
 

25.11.2016 р.

 

Громадська рада визначила своє представництво
у складі ініціативної групи

 

25 листопада в районній державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради за участю заступника голови райдержадміністрації Олени Кундюби.

 

Присутні заслухали звіт голови Громадської ради Валентини Пухи про роботу дорадчого органу за два роки.

Було обрано склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Заступник голови райдержадміністрації Олена Кундюба зазначила, що районна державна адміністрація і надалі приділятиме увагу зв’язкам з громадськістю, надаватиме організаційно-технічну підтримку в забезпеченні засідань Громадської ради, забезпечуватиме Громадську раду необхідною інформацією з питань, що будуть предметом консультацій з громадськістю чи предметом громадської експертизи.
 


 

 

Список представників інститутів громадянського суспільства

 

 

 

Розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 26 лютого 2015 року об 11:00 год. в приміщенні райдержадміністрації (м. Носівка, вул. Центральна, 19, зал засідань) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України). Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

• електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів додаються).

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті Носівської райдержадміністрації.

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати до 15 лютого 2015 року включно на адресу: вул. Центральна, 19, м. Носівка, 17100, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськісю апарату Носівської райдержадміністрації. Електронна пошта: [email protected] (надсилати з поміткою «Установчі збори»). Контактний телефон: 2-19-45. Відповідальна особа: Галушко Наталія Віталіївна.
 

Зразок заяви та додатків щодо участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Носівській райдержадміністрації
 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Носівській РДА

Броварець Віктор Михайлович - заступник голови райдержадміністрації;

Галушко Наталія Віталіївна - провідний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА;

Ляшенко Алла Володимирівна - голова районної організації Ліги соціальних працівників України;

Ляшенко Олександра Олександрівна - голова районної ради ветеранів;

Кізенко Людмила Василівна - голова районної організації Спілки жінок України;

Пуха Валентина Андріївна - голова районної організації всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання «Дія».

 

Архів 2011-2014 роки