back

З клієнтами пробації проведено захід, присвячений 29-й річниці незалежності України

28 липня 2020

21 серпня начальником Носівського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Чернігівській області Андрієм Макеєнком спільно з начальником Носівського бюро правової допомоги Іванкою Скалозуб було організовано та проведено захід для клієнтів пробації, приурочений до 29-ї річниці незалежності України.

Під час заходу Андрій Макеєнко розповів присутнім, що 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі.

«Ця визначна дата назавжди ввійшла в історію нашої молодої держави, законодавчо закріпивши віковічні прагнення українського народу до національного відродження та свободи. 29 років незалежності продемонстрували всьому світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу», – зазначила Іванка Скалозуб.

Захід було проведено з метою підвищення правової освіти суб’єктів пробації в частині встановлених законодавством прав та обов’язків.

Начальник Носівського РС пробації 

Андрій Макеєнко