back

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 77 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги населенню

15 вересня 2020

Упродовж минулого тижня з 7 по 14 вересня вогнеборцями ліквідовано 56 пожеж, з яких 18 виникло в житловому секторі громадян, 30 у природних екологічних системах, 3 на транспорті та 5 інших. На жаль, 10 вересня у м.Бобровиця внаслідок необережності при поводженні з вогнем у власному помешканні загинула його господарка, 1928 р.н.

Не обійшлося без пожеж і на території Носівського району, де протягом минулого тижня виникло 4 пожежі, з яких 1 - в житловому секторі та 3 - у природних екологічних системах 

Так 11 вересня в с.Софіївка сталася пожежа господарчої будівлі.  По прибуттю рятувальників відбувалося горіння на всій площі покрівлі господарчої будівлі, яку рятувальники спільно з сільськими пожежниками с.Макіївка швидко ліквідували та не дали розповсюдитись пожежі на житловий будинок та поруч розташовані будівлі. Причина загоряння - необережне поводження з вогнем.

13 вересня в с.Володькова Дівиця сталася пожежа сухої трави та залишків рослинності внаслідок якої було знищено груби корми (сіно) в одному з господарств. Причина загоряння - необережне поводження з вогнем не встановленої особи.

У зв`язку з цим, рятувальники застерігають: щоб уникнути пожежі та нещасних випадків й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем а також вкотре нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Будьте вкрай обережними, відвідуючи екосистеми: дотримуйтеся елементарних правил пожежної безпеки, а при виявленні займань на полях та відкритих територіях, негайно телефонуйте на номер екстреного виклику «101».

 

Андрій ШЕЛЕСТЮК,

начальник Носівського РС Управління

ДСНС України у Чернігівській області