28 вересня 2020

Про національно-патріотичний форум імені Левка Лук’яненка

На виконання обласної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 23.02.2017 №10-8/VІІ Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у співпраці з Чернігівським обласним молодіжним центром проводитимуть національно-патріотичний форум імені Левка Лук’яненка (далі – форум), що відбудеться в м. Чернігові у період з 07 по 08 жовтня 2020 року.

Метою форуму є розвиток конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання для ефективної реалізації політики  національно-патріотичного виховання в Чернігівській області. Орієнтовна програма додається.

До участі у форумі запрошуються представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, інститутів громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана з питаннями національно-патріотичного виховання.

Додатково інформуємо, що проживання, харчування та відшкодування проїзду учасників до міста Чернігова і в зворотному напрямку забезпечуються організаторами заходу.

Осіб, які виявлять бажання взяти участі у форумі, просимо обов’язково зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/BfVjXUC до 01 жовтня 2020 року.

Звертаємо увагу, що листи-підтвердження про відібраних учасників будуть надіслані додатково за зазначеними під час реєстрації адресами електронної пошти.

Також повідомляємо, що під час реалізації заходу на всіх етапах належним чином будуть дотримуватись встановлені вимоги щодо запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

Контактні особи: Любов Ярошик, головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – тел. 0960936531, 0667097185; Анастасія Горшкова, начальник відділу національно-патріотичного виховання Чернігівського обласного молодіжного центру – тел. 0937065604.

Програма форуму