07 жовтня 2020

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 1 вересня 2020 року № 835-IХ 10 листопада 2020 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5) відбудуться парламентські слухання на тему: «Мандруй Україною: стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні».

На парламентських слуханнях обговорюватимуться питання формування принципів і підходів державної політики у сфері туризму в Україні, з урахуванням проблем, спричинених пандемією COVID-19, а також визначення нових можливостей туристичної індустрії.

До участі у парламентських слуханнях запрошуються представники центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства та представники туристичного бізнесу.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики як організатор зазначених парламентських слухань запрошує вас взяти участь у заході, а також просить поінформувати зацікавлених осіб про можливість долучитися до парламентських слухань.

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку зі складною епідеміологічною обстановкою, спричиненою пандемією COVID-19, проведення парламентських слухань може бути перенесено. Оновлення інформації просимо відслідковувати на сайті Комітету (http://kompkd.rada.gov.ua/), а також в соціальних мережах, посилання на які можна знайти на сайті Комітету.

Запис на парламентські слухання проводитиметься у секретаріаті Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики (тел.(044) 255-24-36; 255-22-53; електронна адреса: k_kult@rada.gov.ua до 1 листопада включно.

Пропозиції до рекомендацій парламентських слухань просимо надсилати до 25 жовтня включно.