back

СБУ викрила посадовців Чернігівської митниці на корупції при ввезені імпортних товарів

18 грудня 2020

Служба безпеки України задокументувала факти системної корупції, до яких причетні заступник начальника митного посту та головний інспектор одного з відділів Чернігівської митниці.

За попередньою версією слідства,  посадовці налагодили механізм одержання неправомірної вигоди від представників зовнішньоїекономічної діяльності. За гроші фігуранти обіцяли підприємцям не створювати штучних перешкод під час митного оформлення імпортованих товарів.

Правоохоронці затримали головного інспектора на робочому місці під час одержання чергового хабара у розмірі 18 тисяч гривень. .

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення інших посадових осіб митниці, можливо причетних до протиправної діяльності.

Заходи з викриття корупції проводились спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.