back

В Носівському районному секторі філії Державної установи “Центр пробації” в Чернігівській області новий волонтер пробації

29 грудня 2020

28.12.2020 року начальником Носівського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Чернігівській області майором внутрішньої служби Андрієм Макеєнком проведена зустріч з  Галатою Анною Ігорівною, яка працює психологом в комунальному некомерційному підприємстві «Носівської центральної районної лікарні  ім. Ф. Я. Примака».

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання, які виникають під час роботи із суб’єктів пробації. Більшість осіб, які перебувають на обліку у Носівському районному секторі пробації  в своєму житті зіткнулися з тими чи іншими проблемами, труднощами і внутрішніми конфліктами, які змусили вчинити злочин.  Звернутися за допомогою до психолога  самовільно у клієнта пробації не має бажання. У переважній більшості випадків робота психолога обходиться без виписування ліків та  допомагає людям знайти способи вирішення проблем та стати на шлях виправлення. Допомога психолога, працівникам пробації у спілкуванні з людьми, які оступилися та перебувають в складних життєвих обставинах дуже необхідна, адже  клієнти пробації усі різні, і в кожного - різні проблеми і до кожного потрібно підібрати свій підхід. Тому Анна Ігорівна  виявила бажання на принципах добровільності, законності, безоплатності та неприбутковості допомогти в нелегкій роботі із клієнтами пробації та бути волонтером пробації відповідно до підписаного договору «Про провадження волонтерської діяльності пов’язаною з пробацією».

Також були визначені напрямки подальшої співпраці, обговорені  питання, щодо участі у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, надання психологічної допомоги для запобіганню вчинення повторних адміністративних та кримінальних правопорушень. 

Працівники Носівського РС пробації вдячні Анні Ігорівни за вступ до рядів волонтерів пробації Носівського РС пробації, а також сподіваються на подальшу співпрацю усіх бажаючих стати частиною позитивних змін у житті під облікових Носівського районного сектору пробації!

Начальник Носівського РС пробації

Андрій  Макеєнко