12 жовтня 2012


2017 рік


16 жовтня 2017 Для новопризначених відповідальних за архівну справу установ та підприємств району архівним відділом організовано проведення семінару на тему: «Порядок заповнення паспорта архівного підрозділу установи, організації, підприємства».

6 вересня 2017 Архівним відділом організовано проведення семінару для новопризначених відповідальних за архівну справу установ органів місцевого самоврядування та виконавчої влади на тему: «Правила організації діловодства та архівного збереження документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях та їх впровадження в дію».

27 липня 2017 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Носівської районної державної адміністрації, Держанівської, Козарівської сільських рад, відділу освіти Носівської райдержадміністрації, Носівської міської виборчої комісії, Мринської сільської виборчої комісії.

25 травня 2017 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, управління Державної казначейської служби, та архівного відділу Носівської райдержадміністрації колекція документів «Носівщину люди прикрашають», цифрових фотодокументів Погоджено положення про архівні підрозділи та експертні комісії, інструкції з діловодства новостворених фінансового відділу Носівської міської ради, відділу освіти Носівської міської ради. Розглянуто номенклатури справ Носівської міської ради та Рівчак-Степанівської сільської ради.

16 квітня 2017 Начальник архівного відділу прийняла участь в засіданні експертної комісії Носівської райдержадміністрації, на якому було розглянуто опис справ постійного зберігання, опис справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, за 2011-2015 роки. Велика увага приділялася забезпеченню повноти фонду.

16 квітня 2017 Начальник архівного відділу прийняла участь в засіданні експертної комісії Носівської райдержадміністрації, на якому було розглянуто опис справ постійного зберігання, опис справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, за 2011-2015 роки. Велика увага приділялася забезпеченню повноти фонду.

28 березня 2017 Начальник архівного відділу прийняла участь в засіданні експертної комісії відділу освіти Носівської райдержадміністрації, на якому було розглянуто опис справ постійного зберігання, опис справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, за 2011-2015 роки.

15 березня 2017 Архівним відділом організовано проведення семінару для новопризначених відповідальних за архівну справу установ органів місцевого самоврядування на тему: «Систематизація та зберігання документів у діловодстві».

10 березня 2017 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Селищенської, Мринської сільських рад, управління Пенсійного фонду у Носівському районі та архівного відділу Носівської райдержадміністрації «Колекція документів «Вибори 2016». Погоджено положення про архівні підрозділи та експертні комісії, інструкції з діловодства новостворених ОТГ Носівської міської ради, Мринської сільської ради.

20 лютого 2017 З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні проведено експонування фотодокументальної виставки «Небесна Сотня».

15 лютого 2017 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Лихачівської, Тертишницької, Степовохутірської, Хотинівської сільських рад.

11 лютого 2017 Начальник відділу взяла участь у семінарі з підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, на якій було розглянуто питання «Порядок приймання-передавання документів (справ) у разі припинення установи».

16 січня 2017 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, відділу Держгеокадкстру у Носівському районі, Макіївської, Плосківської, Володьководівицької сільських рад, Носівського районного центру зайнятості, номенклатури справ Мринського виробничого управління підземного зберігання газу, Носівського районного суду, фінансового управління Носівської райдержадміністрації, управління соціального захисту населення Носівської райдержадміністрації.

2016 рік


25 січня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Калинівської, Козарівської, Ганнівської сільських рад, ТОВ «Носівка-Агро», ТОВ «Техно-ЕЛ»..

5 лютого 2016 Начальник відділу взяла участь у семінарі з підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, на якій було розглянуто питання «Впровадження у діяльність юридичних осіб, що перебувають у зоні комплектування архівного відділу, Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання».

19 лютого 2016 З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні проведено експонування фотодокументальної виставки «Небесна Сотня».

11 березня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Носівської міської ради, Хотинівської, Лихачівської сільських рад, та опис документів особового походження «Колекція документів про учасників АТО», номенклатури справ установ та підприємств району.

16 березня 2016 Архівним відділом організовано проведення семінару відповідальних за архівну справу установ органів місцевого самоврядування на тему: «Правила організації діловодства та архівного збереження документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях та їх впровадження в дію».

14 квітня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Носівського районного управління юстиції, фінансового управління райдержадміністрації, червонопартизанської, Рівчак-Степанівської сільських рад.

8 червня 2016 Начальник відділу взяла участь у семінарі з підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, на якій було розглянуто питання «Передавання на зберігання до архівного відділу документів постійного зберігання органів місцевого самоврядування».

10 червня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Носівської районної ради, управління агропромислового розвитку Носівської райдержадміністрації, відділу реєстрації актів цивільного стану, Тертишницької, Іржавецької сільських рад, архівного відділу Носівської райдержадміністрації «Колекція «Носівщину люди прикрашають», цифрових фотодокументів.

23 червня 2016 З нагоди Дня Конституції України організовано фотодокументальну виставку «До 20-ї річниці Конституції України» ;

1 серпня 2016 Начальник архівного відділу прийняла участь в засіданні експертної комісії Макіївської сільської ради, було розглянуто питання передачі документів Ганнівської сільської ради на зберігання до Макіївської сільської ради.

18 серпня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, управління агропромислового розвитку Носівської райдержадміністрації, Калинівської, Селищенської,Софіївської сільських рад, архівного відділу Носівської райдержадміністрації «Колекція документів про учасників Великої Вітчизняної війни, «Колекція документів про учасників Чорнобильської трагедії»

21 вересня 2016 Відбулося засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації. На засіданні розглянуто описи справ постійного зберігання, описи справ з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ, Носівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу та державного підприємства «Дослідне господарство Носівської селекційно-дослідної станції».